Nieuws: Update 10 december geruimde graven Vlaardingen 2025
   Familienaam:   Voorna(a)m(en):
Aanmelden
Familienamen
Video-opnamen
Alle Media
Aantekeningen
Datums & verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Bladwijzers

Pieter SAS

Pieter SAS

Mannelijk 1898 - 1943  (44 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Pieter SAS is geboren op 12 dec 1898 in Vlaardingen,ZH,NLD; is gestorven op 22 jun 1943 in Schiedam,ZH,NLD; is begraven in Vlaardingen,ZH,NLD.

    Pieter is getrouwd met Trijntje MOSSELMAN op 22 aug 1923 (civil) in Vlaardingen,ZH,NLD. Trijntje (dochter van Pieter MOSSELMAN en Jacoba VAN TOOR) is geboren op 23 okt 1902 in Vlaardingen,ZH,NLD; is gestorven op 7 mei 1967 in Vlaardingen,ZH,NLD; is begraven in Vlaardingen,ZH,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Willem Kornelis SAS  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 dec 1923 in Vlaardingen,ZH,NLD; is gestorven op 12 jan 2017; is begraven in Vlaardingen,ZH,NLD.
    2. 3. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 2

  1. 2.  Willem Kornelis SAS Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pieter1) is geboren op 7 dec 1923 in Vlaardingen,ZH,NLD; is gestorven op 12 jan 2017; is begraven in Vlaardingen,ZH,NLD.

    Gezin/Partner: Wilhelmina Emma DE WIT. Wilhelmina (dochter van Arie DE WIT en Sara Maria OVERVELD) is geboren op 7 jun 1922 in Vlaardingen,ZH,NLD; is gestorven op 20 sep 2008; is begraven in Vlaardingen,ZH,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pieter1)