Nieuws: Update 10 december geruimde graven Vlaardingen 2025
   Familienaam:   Voorna(a)m(en):
Aanmelden
Familienamen
Video-opnamen
Alle Media
Aantekeningen
Datums & verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Bladwijzers

Klaasje KOOL

Klaasje KOOL

Vrouwelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Klaasje KOOL

    Gezin/Partner: Paulus VROOMBOUT. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Paulus VROOMBOUT  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 31 jan 1770 in Maassluis,ZH,NLD; is gestorven op 12 aug 1858 in Maasland,ZH,NLD.


Generatie: 2

  1. 2.  Paulus VROOMBOUT Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Klaasje1) is gedoopt op 31 jan 1770 in Maassluis,ZH,NLD; is gestorven op 12 aug 1858 in Maasland,ZH,NLD.

    Gezin/Partner: Apollonia GOMMEL. Apollonia (dochter van Leendert GOMMEL en Aplonia DE ROO) is gedoopt op 9 apr 1780 in Maassluis,ZH,NLD; is gestorven op 15 feb 1829 in Maassluis,ZH,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Pieter VROOMBOUT  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 23 aug 1820 in Maassluis,ZH,NLD; is gestorven op 22 sep 1913 in Maassluis,ZH,NLD.


Generatie: 3

  1. 3.  Pieter VROOMBOUT Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Paulus2, 1.Klaasje1) is geboren op 23 aug 1820 in Maassluis,ZH,NLD; is gestorven op 22 sep 1913 in Maassluis,ZH,NLD.

    Pieter is getrouwd met Anna DE KROMME op 7 okt 1846 (civil) in Maassluis,ZH,NLD. Anna (dochter van Jacob DE KROMME en Neeltje CINJEE) is geboren op 8 okt 1818 in Maassluis,ZH,NLD; is gestorven op 19 apr 1883 in Rotterdam,ZH,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Pieter is getrouwd met Anna POOT op 2 apr 1884 (civil) in Rotterdam,ZH,NLD. Anna (dochter van Cornelis POOT en Johanna SCHIEVEEN) is geboren op 19 nov 1832 in Vlaardingen,ZH,NLD; is gestorven op 28 aug 1907 in Rotterdam,ZH,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]